- - - - - -
Ponedeljak, 21 Avgust 2017
A+ R A-

Beograd

Datum Dan Zora Izlazak Sunca Podne Ikindija Akšam Jacija
01-08-2017 Tuesday 03:19 05:18 12:46 16:46 20:07 22:02
02-08-2017 Wednesday 03:21 05:19 12:45 16:46 20:06 22:00
03-08-2017 Thursday 03:23 05:20 12:45 16:45 20:05 21:58
04-08-2017 Friday 03:35 05:21 12:45 16:45 20:03 21:56
05-08-2017 Saturday 03:25 05:21 12:45 16:45 20:02 21:54
06-08-2017 Sunday 03:27 05:22 12:45 16:44 20:01 21:52
07-08-2017 Monday 03:29 05:23 12:45 16:44 19:59 21:50
08-08-2017 Tuesday 03:31 05:25 12:45 16:43 19:58 21:48
09-08-2017 Wednesday 03:33 05:26 12:45 16:43 19:56 21:46
10-08-2017 Thursday 03:35 05:27 12:45 16:42 19:55 21:44
11-08-2017 Friday 03:38 05:28 12:45 16:41 19:53 21:41
12-08-2017 Saturday 03:38 05:29 12:45 16:41 19:52 21:39
13-08-2017 Sunday 03:40 05:30 12:44 16:40 19:50 21:37
14-08-2017 Monday 03:42 05:32 12:44 16:39 19:49 21:35
15-08-2017 Tuesday 03:44 05:33 12:44 16:38 19:47 21:33
16-08-2017 Wednesday 03:46 05:34 12:44 16:38 19:46 21:31
17-08-2017 Thursday 03:48 05:35 12:44 16:37 19:44 21:29
18-08-2017 Friday 03:49 05:36 12:44 16:36 19:43 21:27
19-08-2017 Saturday 03:51 05:38 12:43 16:35 19:41 21:24
20-08-2017 Sunday 03:53 05:39 12:43 16:34 19:39 21:22
21-08-2017 Monday 03:55 05:40 12:43 16:34 19:38 21:20
22-08-2017 Tuesday 03:57 05:41 12:43 16:33 19:36 21:18

Vremenske razlike za namaz u odnosu na Beograd: Novi Sad +1, Subotica +2, Šabac +3, Mali Zvornik +5, Smederevo, Kostolac -2, Niš -4, Bor -5.