- - - - - -
Četvrtak, 19 Oktobar 2017
A+ R A-

Beograd

Datum Dan Zora Izlazak Sunca Podne Ikindija Akšam Jacija
01-10-2017 Sunday 04:58 06:30 12:30 15:44 18:22 19:53
02-10-2017 Monday 05:00 06:31 12:29 15:42 18:20 19:51
03-10-2017 Tuesday 05:01 06:32 12:28 15:41 18:18 19:49
04-10-2017 Wednesday 05:02 06:34 12:28 15:40 18:16 19:47
04-10-2017 Wednesday 05:02 06:34 12:28 15:40 18:16 19:47
05-10-2017 Thursday 05:03 06:35 12:28 15:39 18:14 19:45
06-10-2017 Friday 05:05 06:36 12:27 15:37 18:12 19:43
07-10-2017 Saturday 05:05 06:36 12:27 15:37 18:11 19:41
08-10-2017 Sunday 05:07 06:39 12:27 15:34 18:09 19:39
09-10-2017 Monday 05:09 06:40 12:27 15:33 18:07 19:37
10-10-2017 Tuesday 05:10 06:41 12:26 15:31 18:05 19:36
11-10-2017 Wednesday 05:11 06:42 12:26 15:30 18:03 19:34
12-10-2017 Thursday 05:12 06:43 12:25 15:29 18:01 19:32
13-10-2017 Friday 05:14 06:45 12:25 15:27 18:00 19:30
14-10-2017 Saturday 05:15 06:46 12:25 15:26 17:58 19:29
15-10-2017 Sunday 05:16 06:48 12:25 15:24 17:56 19:27
16-10-2017 Monday 05:17 06:49 12:25 15:23 17:54 19:25
17-10-2017 Tuesday 05:19 06:50 12:24 15:22 17:53 19:23
18-10-2017 Wednesday 05:20 06:51 12:24 15:20 17:51 19:22
19-10-2017 Thursday 05:21 06:52 12:24 15:19 17:49 19:20
20-10-2017 Friday 05:22 06:54 12:24 15:18 17:48 19:19
21-10-2017 Saturday 05:24 06:55 12:24 15:16 17:46 19:17
22-10-2017 Sunday 05:26 06:57 12:24 15:15 17:44 19:15

Vremenske razlike za namaz u odnosu na Beograd: Novi Sad +1, Subotica +2, Šabac +3, Mali Zvornik +5, Smederevo, Kostolac -2, Niš -4, Bor -5.