- - - - - -
ponedeljak, 15 oktobar 2018
A+ R A-

Beograd

Datum Dan Zora Izlazak Sunca Podne Ikindija Akšam Jacija
01-10-2018 Monday 04:58 06:30 12:30 15:44 18:22 19:53
02-10-2018 Tuesday 05:00 06:31 12:29 15:42 18:20 19:51
03-10-2018 Wednesday 05:01 06:32 12:28 15:41 18:18 19:49
04-10-2018 Thursday 05:02 06:34 12:28 15:40 18:16 19:47
05-10-2018 Friday 05:03 06:35 12:28 15:39 18:14 19:45
06-10-2018 Saturday 05:05 06:36 12:27 15:37 18:12 19:43
07-10-2018 Sunday 05:05 06:36 12:27 15:37 18:11 19:41
08-10-2018 Monday 05:07 06:39 12:27 15:34 18:09 19:39
09-10-2018 Tuesday 05:09 06:40 12:27 15:33 18:07 19:37
10-10-2018 Wednesday 05:10 06:41 12:26 15:31 18:05 19:36
11-10-2018 Thursday 05:11 06:42 12:26 15:30 18:03 19:34
12-10-2018 Friday 05:12 06:43 12:25 15:29 18:01 19:32
13-10-2018 Saturday 05:14 06:45 12:25 15:27 18:00 19:30
14-10-2018 Sunday 05:15 06:46 12:25 15:26 17:58 19:29
15-10-2018 Monday 05:16 06:48 12:25 15:24 17:56 19:27

Vremenske razlike za namaz u odnosu na Beograd: Novi Sad +1, Subotica +2, Šabac +3, Mali Zvornik +5, Smederevo, Kostolac -2, Niš -4, Bor -5.