- - - - - -
sreda, 20 mart 2019
A+ R A-

Beograd

Datum Dan Zora Izlazak Sunca Podne Ikindija Akšam Jacija
01-03-2019 Friday 04:37 06:09 11:52 14:55 17:28 18:58
02-03-2019 Saturday 04:36 06:07 11:52 14:55 17:29 19:00
03-03-2019 Sunday 04:34 06:05 11:52 14:57 17:30 19:01
04-03-2019 Monday 04:32 06:05 11:51 14:57 17:32 19:02
05-03-2019 Tuesday 04:30 06:02 11:51 14:58 17:33 19:04
06-03-2019 Wednesday 04:29 06:00 11:51 14:59 17:34 19:05
07-03-2019 Thursday 04:27 05:58 11:51 15:00 17:36 19:06
08-03-2019 Friday 04:25 05:56 11:51 15:01 17:37 19:08
09-03-2019 Saturday 04:23 05:54 11:50 15:02 17:38 19:09
10-03-2019 Sunday 04:21 05:52 11:50 15:03 17:40 19:10
11-03-2019 Monday 04:19 05:51 11:50 15:03 17:41 19:12
12-03-2019 Tuesday 04:17 05:49 11:50 15:04 17:42 19:13
13-03-2019 Wednesday 04:15 05:47 11:49 15:06 17:44 19:14
14-03-2019 Thursday 04:13 05:45 11:49 15:06 17:45 19:16
15-03-2019 Friday 04:11 05:41 11:48 15:07 17:46 19:17
16-03-2019 Saturday 04:10 05:41 11:48 15:07 17:47 19:19
17-03-2019 Sunday 04:08 05:40 11:48 15:08 17:49 19:20
18-03-2019 Monday 04:06 05:38 11:48 15:09 17:50 19:21
19-03-2019 Tuesday 04:03 05:36 11:47 15:09 17:51 19:23
20-03-2019 Wednesday 04:01 05:34 11:47 15:10 17:53 19:24

Vremenske razlike za namaz u odnosu na Beograd: Novi Sad +1, Subotica +2, Šabac +3, Mali Zvornik +5, Smederevo, Kostolac -2, Niš -4, Bor -5.