- - - - - -
subota, 15 decembar 2018
A+ R A-

Beograd

Datum Dan Zora Izlazak Sunca Podne Ikindija Akšam Jacija
01-12-2018 Saturday 05:11 06:49 11:29 13:42 16:02 17:39
02-12-2018 Sunday 05:12 06:51 11:29 13:42 16:01 17:39
03-12-2018 Monday 05:12 06:52 11:30 13:41 16:01 17:39
04-12-2018 Tuesday 05:13 06:53 11:30 13:41 16:01 17:39
05-12-2018 Wednesday 05:14 06:54 11:31 13:41 16:00 17:39
06-12-2018 Thursday 05:15 06:55 11:31 13:41 16:00 17:39
07-12-2018 Friday 05:16 06:56 11:31 13:41 16:00 17:40
08-12-2018 Saturday 05:17 06:57 11:32 13:41 16:00 17:40
09-12-2018 Sunday 05:18 06:58 11:32 13:41 16:00 17:40
10-12-2018 Monday 05:18 06:59 11:33 13:41 16:00 17:40
11-12-2018 Tuesday 05:19 06:59 11:33 13:41 16:00 17:40
12-12-2018 Wednesday 05:20 07:00 11:33 13:41 16:00 17:41
13-12-2018 Thursday 05:20 07:01 11:33 13:41 16:00 17:41
14-12-2018 Friday 05:21 07:02 11:34 13:41 16:00 17:41
15-12-2018 Saturday 05:22 07:03 11:35 13:42 16:01 17:43
16-12-2018 Sunday 05:23 07:03 11:36 13:42 16:01 17:41

Vremenske razlike za namaz u odnosu na Beograd: Novi Sad +1, Subotica +2, Šabac +3, Mali Zvornik +5, Smederevo, Kostolac -2, Niš -4, Bor -5.